Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: http://www.cct.com.ua/images/avk-5.jpgЛицензионная АВК-5 ред. 3.3.0. от производителя (7200 грн. с НДС на 2 П.К.).

Учебный видеокурс и Методическое пособие в подарок

Бесплатно установка, обучение, обновление, консультации, обслуживание.

(044)331-63-18 (050)330-54-00 (063)152-61-27   (068)201-77-62

 авк3 авк5 авк-5 официальный сайт предоставляет обновление скачать бесплатно на авк3 авк5 авк-5 официальный производитель авк-5 Созидатель  авк3 авк5 авк-5 3.1.1 ключ таблетка crack авк3 авк5 авк-5 3.1.5 ключ авк3 авк5 авк-5 3.1.6 ключ  авк3 авк5 авк-5 группа поддержки  авк3 авк5 авк-5 скачать бесплатно  авк3 авк5 авк-5 3.1.0 скачать бесплатно  авк3 авк5 авк-5 3.1.1 скачать бесплатно   авк3 авк5 авк-5 3.1.5 скачать бесплатно  авк3 авк5 авк-5 3.1.6 скачать бесплатно авк-5 3.2.0 скачать бесплатно

 

Огляд нових нормативних актів України

(жовтень 2017).
Повний текст нормативних документів містить законодавча база України

"Юрист+Закон" ( 70 грн. ) на DVD або USB-FLASH-носіях.

 

 

03.10.2017

Установлено новий механізм визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

НКРЕКП постановою від 14.09.2017 N 1135 затвердила Порядок визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.

Дія цього Порядку поширюється на суб'єктів природних монополій, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з централізованого водопостачання та/або водовідведення, є ліцензіатами НКРЕКП та формують тарифи на централізоване водопостачання та/або водовідведення на принципах стимулюючого регулювання (далі - ліцензіати).

Зазначений Порядок установлює механізм визначення регуляторної бази активів ліцензіатів, групи активів, що входять до складу регуляторної бази активів, строки їх корисного використання та методи нарахування амортизації для розрахунку необхідного доходу від провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та/або водовідведення на принципах стимулюючого регулювання.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

 

 

НКРЕКП визначила мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу

НКРЕКП постановою від 21.09.2017 N 1156 затвердила Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу.

Ці Стандарти та вимоги визначають перелік мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу, що регулюють відносини, пов'язані з розподілом та постачанням природного газу відповідно до мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів, захистом прав споживачів та наданням оператором газорозподільної системи (далі - Оператор ГРМ) або постачальником природного газу (далі - постачальник) компенсації за недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу та постачання природного газу споживачам або замовникам (у випадку недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів під час приєднання до газових мереж).

Дія зазначених Стандартів та вимог поширюється на Операторів ГРМ, постачальників, споживачів природного газу, замовників (у випадку недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів під час приєднання до газових мереж).

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

Оператори газорозподільних систем та постачальники природного газу повинні протягом двох тижнів з дня набрання чинності цією постановою розмістити на своїх офіційних веб-сайтах чинну редакцію Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу.

 

 

02.10.2017

Затверджено Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту

Кабмін постановою від 27.09.2017 N 733 затвердив Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту.

Це Положення визначає порядок організації оповіщення органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, органів управління і сил цивільного захисту та населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, їх подальшого інформування з метою вжиття заходів безпеки, забезпечення зв'язком органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, а також забезпечення функціонування апаратури і технічних засобів оповіщення та технічних засобів телекомунікацій.

Дія Положення поширюється на центральні і місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, операторів телекомунікацій, телерадіокомпанії, а також підприємства, установи, організації незалежно від форми власності і господарювання.

 

 

Визначено механізм функціонування інформаційної системи при здійсненні ліцензування діяльності з будівництва об'єктів

Мінрегіон наказом від 09.08.2017 N 194 затвердив Порядок функціонування інформаційної системи при здійсненні ліцензування господарської діяльності з будівництва об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з середніми та значними наслідками.

Цей Порядок визначає механізм функціонування інформаційної системи, інтегрованої до Єдиного державного порталу адміністративних послуг, при здійсненні ліцензування господарської діяльності з будівництва об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми та значними наслідками.

Система призначена для опрацювання електронних документів щодо ліцензування.

Система забезпечує:

реєстрацію, опрацювання та розгляд електронних документів щодо ліцензування відповідальною особою;

надання здобувачу ліцензії, ліцензіату інформації про стан та результати розгляду електронних документів щодо ліцензування;

захист інформації, що обробляється у Системі, відповідно до вимог Закону "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах";

підтвердження цілісності електронних документів щодо ліцензування та ідентифікації здобувача ліцензії, ліцензіата.

Електронні документи щодо ліцензування подаються через Систему здобувачем ліцензії, ліцензіатом шляхом заповнення електронних форм та/або у вигляді файлів, підписаних ЕЦП здобувача ліцензії, ліцензіата.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 08 вересня 2017 р. за N 1110/30978 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Для банків запроваджено нову форму статистичної звітності

Нацбанк постановою від 27.09.2017 N 94 затвердив зміни до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

Зокрема, запроваджено нову форму статистичної звітності - N 601 "Звіт про кредитні операції банку з боржником - фізичною/юридичною особою".

Банки повинні:

здійснювати подання форми N 601 станом на 01 жовтня 2017 року, 01 листопада 2017 року, 01 грудня 2017 року, 01 січня 2018 року, 01 лютого 2018 року, 01 березня 2018 року в тестовому режимі;

починаючи зі звітності станом на 01 квітня 2018 року забезпечувати подання форми N 601 згідно з вимогами Правил.

Постанова набрала чинності 30 вересня 2017 року у зв'язку з її опублікуванням на офіційному веб-сайті Нацбанку від 29.09.2017 р.

 

 

Огляд інших нових нормативних актів України на головній сторінці http://www.cct.com.ua/

 

 

Повний текст нормативних документів містить

інформаційно-довідкова система "Зодчий"  (880 грн.)

 Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: http://www.cct.com.ua/images/image002.jpg

Нормативна база будівельних документів і стандартів

(СНИП, ГОСТ, ДБН, ДСТУ, ВСН)