Описание: Описание: Описание: Описание: http://www.cct.com.ua/images/avk-5.jpgЛицензионная АВК-5 ред.3.4.0. от производителя (7200 грн. с НДС на 2 П.К.).
Бесплатно установка, обучение, обновление, консультации, обслуживание.

(044)331-63-18    (050)330-54-00    (063)152-61-27   (068)201-77-62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 4 січня 2019 року N 16

Про документ для обліку та реєстрації валютно-обмінних операцій

Відповідно до статей 7, 15, 44, 45, 56 Закону України "Про Національний банк України", частини другої статті 8 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", з метою реалізації вимог Закону України "Про валюту і валютні операції" Правління Національного банку України постановляє:

1. Установити, що під час здійснення валютно-обмінних операцій форма і зміст розрахункового документа, який друкується реєстратором розрахункових операцій та застосовується для обліку та реєстрації валютно-обмінних операцій (далі - розрахунковий документ РРО) уповноваженої установи (крім банку), пункту обміну іноземної валюти уповноваженої установи та квитанції/чека, що формуються платіжним пристроєм уповноваженої установи (крім банку), повинні відповідати вимогам Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року N 13, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 лютого 2016 року за N 220/28350 (зі змінами), та мають додатково містити таку інформацію:

1) назву операції (купівля, продаж, обмін іноземної валюти, операція сторно);

2) назву і код прийнятої валюти;

3) суму прийнятої валюти;

4) курс, крос-курс;

5) назву і код валюти до видачі;

6) суму валюти до видачі;

7) суму комісії;

8) дані про клієнта [прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) фізичної особи];

9) додаткові реквізити, необхідні для проведення валютно-обмінних операцій.

2. Дані про клієнта заповнюються лише під час здійснення валютно-обмінної операції на суму (в еквіваленті), що дорівнює чи перевищує розмір, установлений для фінансових операцій, що підлягають обов'язковому фінансовому моніторингу згідно із законодавством України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму чи фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

3. Розрахунковий документ РРО додатково повинен містити такі реквізити:

1) підпис клієнта (проставляється, якщо сума валютно-обмінної операції дорівнює або перевищує в еквіваленті суму, зазначену в пункті 2 цієї постанови);

2) підпис працівника уповноваженої установи, яка отримала відповідну ліцензію Національного банку України;

3) відбиток штампа.

4. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) після офіційного опублікування довести до уповноважених установ, які отримали відповідну ліцензію Національного банку України, інформацію про прийняття цієї постанови.

5. Постанова набирає чинності з дня введення в дію Закону України "Про валюту і валютні операції".

 

Голова

Я. Смолій

 

 

 

"ЗОДЧИЙ" - полная база строительных документов ДБН ДСТУ ГСТУ (Цена 1200 грн.)

alt

Перечень новых поступлений ДБН, ДСТУ, ГОСТ
Текст для ознакомления заказывайте бесплатно.

Обновленные тексты ДБН, ДСТУ, ГОСТ в последней редакции с учетом всех изменений и дополнений - Минрегион рекомендует"Зодчий".