Лицензионная АВК-5. Бесплатно установка, обучение, обновление.

alt

Лицензионная "АВК-5" ред. 3.6.3.
Стоимость 9150 грн. с НДС.
Стоимость одного дополнительного рабочего места 3294 грн.
Стоимость обслуживания (второй год) 4500 грн.
Бесплатно сопровождение, обучение, обновление, поддержка, консультации.
Установка и начальное обучение АВК-5 БЕСПЛАТНО.
Обновление АВК-5 скачать бесплатно без регистрации (ред. 3.6.3. и далее, 1 год)
Сборник ДБН, ДСТУ "Зодчий" в дополнение к "АВК-5"
Подробнее...

13.01.2022

Порядок реалізації програми державних гарантій медобслуговування населення у 2022 році
Кабмін постановою від 29.12.2021 N 1440 затвердив Порядок реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2022 році.
Дія цього Порядку поширюється на всі заклади охорони здоров'я незалежно від форми власності та ФОП, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та уклали договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій із НСЗУ, а також на суб'єктів господарювання, які провадять господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, які уклали договір про реімбурсацію із НСЗУ.
Постанова набрала чинності 12 січня 2022 року у зв'язку з її опублікуванням в Урядовому кур'єрі від 12.01.2022 N 4.
Установлено, що вищезгаданий Порядок застосовується з 1 січня 2022 року.

Правила приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення удосконалено
Мінрегіон наказом від 09.11.2021 N 286 затвердив зміни до Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення.
Ці Правила поширюються на суб'єктів господарювання, що провадять господарську діяльність з централізованого водовідведення (відведення та/або очищення стічних вод) (далі - виконавці), на юросіб незалежно від форм власності та відомчої належності, ФОП, фізосіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом, які використовують воду (у тому числі питну) для виробництва товарів та надання послуг та скидають стічні води до систем централізованого водовідведення або безпосередньо у очисні споруди системи централізованого водовідведення виконавця.
Згідно з попередньою редакцією ці Правила поширювалися на суб'єктів господарювання, які надають послуги з централізованого водовідведення (відведення та/або очищення стічних вод), на юросіб незалежно від форм власності та відомчої належності, ФОП, фізосіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом, які скидають стічні води до систем централізованого водовідведення або безпосередньо у каналізаційні очисні споруди.
Передбачено заборону скидання стічних вод від атмосферних опадів до систем централізованого водовідведення при наявності відокремленої системи централізованого зливового водовідведення.
Внесено зміни до Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 24 грудня 2021 р. за N 1671/37293 та набрав чинності 6 січня 2022 року у зв'язку з його опублікуванням в Офіційному віснику України від 06.01.2022 N 2.

Затверджено нову уніфіковану форму акта перевірки дотримання суб'єктом господарювання законодавства у сфері автотранспорту
Мінінфраструктури наказом від 11.11.2021 N 607 затвердило:
Уніфіковану форму акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства, норм у сфері автомобільного транспорту;
Форму припису щодо усунення порушень, виявлених під час проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства, норм у сфері автомобільного транспорту.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 05 січня 2022 р. за N 5/37341 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Опубліковано Закон щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну
мПрезидент підписав Закон від 16.12.2021 N 1978-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров'я населення від шкідливого впливу тютюну".
Локументом надано визначення низці термінів, зокрема: "бездимний тютюновий виріб", "електронна сигарета", "новітній тютюновий виріб", "рідини, що використовуються в електронних сигаретах" тощо.
Законом встановлюються вимоги для виробництва і реалізації тютюнової продукції, електронних сигарет, бездимних тютюнових виробів щодо:
вмісту шкідливих речовин;
оформлення упаковки, зокрема, медичних попереджень споживачів;
обмеження реалізації (продажу) та вживання;
рекламування.
Визначається відповідальність за порушення встановлених норм.
Закон набирає чинності через 18 місяців з дня його опублікування, а саме з 11 липня 2023 року у зв'язку з його опублікуванням в газеті "Голос України" від 11.01.2022 N 3, за винятком окремих положень.

Закон щодо вдосконалення системи управління сферою охорони здоров'я та забезпечення медобслуговування населення
Президент підписав Закон від 15.12.2021 N 1962-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління сферою охорони здоров'я та забезпечення медичного обслуговування населення".
Законом врегульовано питання функціонування електронної системи охорони здоров'я, зокрема, поширено її функціонування на усю сферу охорони здоров'я, у тому числі на реабілітацію у сфері охорони здоров'я, громадське здоров'я, донорство крові та її компонентів, а також для здійснення контролю якості наданих медичних та реабілітаційних послуг, запровадження можливості обміну необхідною інформацією між електронною системою охорони здоров'я та іншими інформаційно-телекомунікаційними системами.
Закон набрав чинності 12 січня 2022 року (за винятком окремих положень) у зв'язку з його опублікуванням в газеті "Голос України від 11.01.2022 N 3.


АВК-5 купить от производителя:

Лицензия АВК-5 за 1 час: копия на e-mail, оригинал почтой.
АВК-5 на 2 ПК =9150 грн. с обновлением (1 год)
АВК-5 на 1 ПК =3294 грн.(дополнительное рабочее место)
обновление АВК-5 второй год =4500 грн.
Компьютерная база всех ДБН, ДСТУ "Зодчий" в дополнение к "АВК-5"
Подробнее про АВК-5....