Лицензионная АВК-5. Бесплатно установка, обучение, обновление.

alt

Лицензионная "АВК-5" ред. 3.6.1.
Стоимость 9150 грн. с НДС. на 2 компьютера
Стоимость одного дополнительного рабочего места 3294 грн.
Стоимость обслуживания (второй год) 4500 грн.
Бесплатно сопровождение, обучение, обновление, поддержка, консультации.
Установка и начальное обучение АВК-5 БЕСПЛАТНО.
Обновление АВК-5 скачать бесплатно без регистрации (ред. 3.6.1. и далее, 1 год)
Сборник ДБН, ДСТУ "Зодчий" в дополнение к "АВК-5"
Подробнее...

26.10.2021

Затверджено нове Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду
НКЦПФР рішенням від 05.08.2021 N 606 затвердила Положення про інвестиційну декларацію недержавного пенсійного фонду.
Це Положення визначає вимоги до інвестиційної декларації недержавного пенсійного фонду (далі - НПФ), правила її підготовки, а також порядок реєстрації інвестиційної декларації НПФ (змін до інвестиційної декларації НПФ) Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Інвестиційна декларація НПФ подається до НКЦПФР для реєстрації після внесення НПФ до Державного реєстру фінансових установ та реєстру недержавних пенсійних фондів, ведення яких здійснюється НКЦПФР, у порядку, встановленому НКЦПФР.
Рада НПФ повинна подати до НКЦПФР інвестиційну декларацію для реєстрації протягом 60 календарних днів після формування ради НПФ засновником (зборами засновників) НПФ та погодження НКЦПФР її кількісного складу достатнього для здійснення радою НПФ своїх повноважень.
До реєстрації НКЦПФР інвестиційної декларації рада НПФ не може укладати договори про адміністрування недержавного пенсійного фонду, про управління активами недержавного пенсійного фонду та про обслуговування недержавного пенсійного фонду зберігачем. Зареєстрована в НКЦПФР інвестиційна декларація є обов'язковим додатком до договорів про адміністрування недержавного пенсійного фонду, про управління активами недержавного пенсійного фонду та про обслуговування недержавного пенсійного фонду зберігачем, які укладаються радою недержавного пенсійного фонду.
Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 20 жовтня 2021 р. за N 1362/36984 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Діє Положення щодо провадження діяльності зі страхування сільгосппродукції з держпідтримкою
Нацбанк постановою від 20.10.2021 N 108 затвердив Положення щодо провадження діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, вимоги якого поширюються на страховиків, які мають намір провадити або провадять діяльність зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.
Це Положення визначає:
загальні вимоги до страховиків, які мають намір провадити діяльність зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, для внесення таких страховиків до переліку страховиків, які мають право на страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою;
додаткові вимоги до страховиків під час провадження діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою;
порядок підтвердження інформації про відповідність страховиків, які мають намір провадити діяльність зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою, вимогам цього Положення;
порядок здійснення Нацбанком контролю за дотриманням страховиками вимог цього Положення.
Постанова набрала чинності 24 жовтня 2021 року у зв'язку з її опублікуванням на офіційному вебсайті Нацбанку від 23.10.2021 р.

Порядок відшкодування витрат за зберігання товарів та транспортних засобів на складах митних органів удосконалено
Мінфін наказом від 01.10.2021 N 534 вніс зміни до Порядку відшкодування витрат за зберігання товарів та транспортних засобів на складах митних органів.
При обрахунку витрат митним органом до розрахункового строку не включається також час, протягом якого товари, транспортні засоби зберігалися на складі митного органу у зв'язку з рішенням митного органу, прийнятого на виконання владних управлінських функцій, яке надалі було скасовано та/або визнано у встановленому законодавством порядку протиправним. Розрахунок тривалості такого часу здійснюється на підставі документів, що засвідчують факт прийняття відповідного рішення митним органом та документів, якими таке рішення було скасовано та/або визнано у встановленому законодавством порядку протиправним, та оформлюється доповідною або службовою запискою на керівника митного органу або особу, яка виконує його обов'язки.
Порядок доповнено положеннями, згідно з якими розрахунковий строк зберігання для обчислення витрат у випадку зберігання товарів, транспортних засобів, які відповідно до положень Митного кодексу набули статусу таких, що зберігаються на складі митного органу, обраховується починаючи з одинадцятого дня з дня закінчення граничного строку їх перебування в зоні митного контролю під митним контролем, визначеного Митним кодексом, і закінчується датою видачі товарів та/або транспортних засобів власнику або уповноваженій ним особі.
Відшкодування витрат за зберігання, що здійснюється з суми коштів, одержаних від реалізації товарів відповідно до ч. 1 ст. 244 Кодексу, обраховується у встановлений цим Порядком спосіб за строк зберігання товарів, транспортних засобів на складі митного органу, визначений ст. 240 Кодексу.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 20 жовтня 2021 р. за N 1360/36982 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Уряд уточнив "карантинні" обмеження щодо пасажирських перевезень та врегулював питання відсторонення від роботи осіб, що відмовляються від обов'язкової вакцинації
Кабмін постановою від 20.10.2021 N 1096 вніс зміни до своєї постанови від 09.12.2020 N 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".
Передбачено уточнення обмеження щодо здійснення пасажирських перевезень, яке запроваджується у разі встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.
У разі встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки забороняється:
- здійснення перевезень пасажирів авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях без наявності у них (крім осіб, які не досягли 18 років) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
Перевізник несе відповідальність за наявність у всіх пасажирів (крім осіб, які не досягли 18 років) вищезазначених документів;
- пасажирам (крім осіб, які не досягли 18 років) користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях (крім перевезень легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до 5 осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім'ї) без наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки; або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
Перевізник зобов'язаний забезпечити інформування пасажирів про зазначені обмеження.
Постанова набирає чинності з дня її опублікування.
Крім цього, з 8 листопада 2021 року набирають чинності зміни, згідно з якими керівники державних органів (державної служби), керівники підприємств, установ та організацій мають забезпечити:
- контроль за проведенням обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 працівниками та державними службовцями, обов'язковість профілактичних щеплень яких передбачена переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням;
- відсторонення від роботи (виконання робіт) працівників та державних службовців, обов'язковість профілактичних щеплень проти COVID-19 яких визначена переліком та які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов'язкових профілактичних щеплень проти COVID-19 відповідно до ст. 46 Кодексу законів про працю, ч. 2 ст. 12 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та ч. 3 ст. 5 Закону "Про державну службу", крім тих, які мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти COVID-19 та надали медичний висновок про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров'я;
- взяття до відома, що:
на час такого відсторонення оплата праці працівників та державних службовців здійснюється з урахуванням ч. 1 ст. 94 Кодексу законів про працю, ч. 1 ст. 1 Закону "Про оплату праці" та ч. 3 ст. 5 Закону "Про державну службу";
відсторонення працівників та державних службовців здійснюється шляхом видання наказу або розпорядження керівника державного органу (державної служби) або підприємства, установи, організації з обов'язковим доведенням його до відома особам, які відсторонюються;
строк відсторонення встановлюється до усунення причин, що його зумовили.

З 1 грудня змінюються вимоги щодо розрахунку нормативів кредитного ризику для банків, які входять до банківської групи
Нацбанк постановою від 22.10.2021 N 111 затвердив зміни до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні.
Банки, які входять до складу банківської групи, мають право виключати з розрахунку нормативів кредитного ризику 50% загального обсягу операцій із учасником цієї групи.
Щоб скористатися таким правом, необхідно дотримуватися встановлених Нацбанком вимог у частині оцінки та управління кредитним ризиком, організації системи внутрішнього контролю та надання звітності.
Постанова набирає чинності з 1 грудня 2021 року.

Ринок електроенергії: НКРЕКП внесла зміни до трьох НПА
НКРЕКП постановою від 20.10.2021 N 1811 "Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП" внесла зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.
Ліцензійні умови доповнено положеннями, відповідно до яких для відновлення дії ліцензії, що була зупинена на підставах, визначених законодавством, ліцензіат подає до НКРЕКП заяву про відновлення дії ліцензії за формою, наведеною в додатку 5.
Якщо дія ліцензії зупинена не за заявою ліцензіата, до заяви ліцензіат додає такі документи:
відомості разом із підтвердними документами про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково;
документ про сплату штрафу, передбаченого рішенням НКРЕКП, якщо дія ліцензії зупинена повністю або частково на підставі відповідного рішення НКРЕКП.
Передбачено обов'язок ліцензіата інформувати НКРЕКП про укладені двосторонні договори, якщо сторони договору входять до складу одного вертикально інтегрованого суб'єкта або є афілійованими між собою, у порядку та строки, встановлені НКРЕКП.
Внесено зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії та Кодексу систем розподілу.
Постанова набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Порядок продажу об'єктів великої приватизації державної власності зазнав змін
Кабмін постановою від 25.10.2021 N 1099 вніс зміни до Порядку продажу об'єктів великої приватизації державної власності.
Крок аукціону не може бути меншим за 1 % стартової ціни об'єкта приватизації. Збільшення учасниками аукціону ціни на суму меншу ніж крок аукціону до уваги не береться.
Раніше було передбачено, що збільшення ціни здійснюється учасниками аукціону згідно з кроком аукціону і не може бути меншим за 1 % стартової ціни об'єкта приватизації. Збільшення учасниками аукціону ціни, що не відповідає кроку торгів, до уваги не береться.

Порядок інвентаризації земель удосконалено
Кабмін постановою від 20.10.2021 N 1098 вніс зміни до Порядку проведення інвентаризації земель.
Порядок доповнено нормами, згідно з якими:
об'єктами державної інвентаризації земель та земельних ділянок є несформовані земельні ділянки та земельні ділянки, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі;
державна інвентаризація земель та земельних ділянок проводиться в межах адміністративно-територіальних одиниць окремих земель та земельних ділянок;
інвентаризація масиву земель сільськогосподарського призначення, не менш як 75 % земель якого належить одній або декільком особам на праві власності або користування, може проводитися за відсутності рішення органу виконавчої влади, уповноваженого здійснювати розпорядження земельною ділянкою, або рішення сільської, селищної, міської ради, яка представляє інтереси територіальної громади, на території якої розташований масив.


АВК-5 купить от производителя:

Лицензия АВК-5 за 1 час: копия на e-mail, оригинал почтой.
АВК-5 на 2 ПК =9150 грн. с обновлением (1 год)
АВК-5 на 1 ПК =3294 грн.(дополнительное рабочее место)
обновление АВК-5 второй год =4500 грн.
Компьютерная база всех ДБН, ДСТУ "Зодчий" в дополнение к "АВК-5"
Подробнее про АВК-5....