Лицензионная АВК-5. Бесплатно установка, обучение, обновление.

alt

Лицензионная "АВК-5" ред. 3.6.0.
Стоимость 9150 грн. с НДС. на 2 компьютера
Стоимость одного дополнительного рабочего места 3294 грн.
Стоимость обслуживания (второй год) 4500 грн.
Бесплатно сопровождение, обучение, обновление, поддержка, консультации.
Установка и начальное обучение АВК-5 БЕСПЛАТНО.
Обновление АВК-5 скачать бесплатно без регистрации (ред. 3.6.0. и далее, 1 год)
Сборник ДБН, ДСТУ "Зодчий" в дополнение к "АВК-5"
Подробнее...

Новини законодавства

12.04.2021

Затверджено Структуру та форми електронних документів для наповнення Єдиного держреєстру витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового
Мінфін наказом від 27.01.2021 N 43 затвердив Структуру Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового, а також форми таких електронних документів:
довідки про витратоміри-лічильники обсягу виробленого спирту етилового та/або обсягу виробленої продукції;
довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків спирту на акцизному складі виробника спирту та/або виробника окремих видів продукції.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 01 квітня 2021 р. за N 425/36047 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Опубліковано Закон про надання допомоги застрахованим особам на період обмежувальних протиепідемічних заходів
Президент підписав Закон від 30.03.2021 N 1358-IX "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".
Цей Закон спрямований на підтримку застрахованих осіб у зв'язку із запровадженням на території окремих адміністративно-територіальних одиниць з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб'єктів господарювання.
Допомога застрахованим особам - виплата з Державного бюджету України та з місцевих бюджетів у зв'язку із втратою частини заробітної плати найманими працівниками суб'єктів господарювання, робота яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження у 2021 році, починаючи з лютого, обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території окремих адміністративно-територіальних одиниць гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та у зв'язку із втратою частини доходу фізособами - підприємцями, економічна діяльність яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Допомога застрахованим особам, передбачена цим Законом, надається у 2021 році одноразово.
Допомога застрахованим особам надається:
за рахунок коштів Державного бюджету України - у розмірі вісім тисяч гривень;
за рахунок коштів місцевого бюджету - у розмірі, визначеному рішенням органу місцевого самоврядування.
Застрахована особа, яка має право на отримання допомоги, передбаченої цим Законом, має бути найманим працівником суб'єкта господарювання, основний вид економічної діяльності якого заявлений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається звернення на отримання допомоги, та відповідає видам, визначеним у Переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, пов'язані із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що призводять до тимчасової зупинки роботи суб'єктів господарювання, в яких працюють застраховані особи, та фізичних осіб - підприємців (далі - Перелік видів економічної діяльності), або фізособою - підприємцем, основний вид економічної діяльності якого заявлений першим у відомостях з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань станом на останній день місяця, який передує місяцю, в якому подається звернення на отримання допомоги, та відповідає видам, визначеним у Переліку видів економічної діяльності.
Надання допомоги застрахованим особам здійснюється на підставі заяви застрахованої особи, поданої нею в електронній формі з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.
Застрахована особа має право звернутися із заявою про надання допомоги застрахованим особам протягом 30 днів із дня запровадження на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Закон набирає чинності з 9 квітня 2021 року у зв'язку з його опублікуванням в газеті "Голос України" від 08.04.2021 N 65.
Встановлено, що перебіг строку, визначеного абз. 2 ч. 1 ст. 3 Закону, для звернення за виплатою допомоги застрахованим особам у зв'язку із додатковими обмежувальними протиепідемічними заходами, пов'язаними із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), запровадженими у лютому - березні 2021 року, починається через 10 днів з дня набрання чинності Законом.
Зупинено дію Закону від 04.12.2020 N 1071-IX "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" в частині надання соціальної підтримки у формі одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам.
Отримання застрахованими особами у 2021 році одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам відповідно до Закону від 04.12.2020 N 1071-IX не є підставою для відмови у наданні допомоги застрахованим особам, передбаченої Законом від 30.03.2021 N 1358-IX "Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Визначено перелік цільових призначень, в межах яких можливе внесення змін до договорів оренди держмайна в частині зміни цільового призначення
Відповідно до Закону "Про оренду державного та комунального майна" та абз. 2 п. 126 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна Фонд державного майна наказом від 22.03.2021 N 453 затвердив Перелік цільових призначень, в межах яких можливе внесення змін до договорів оренди, укладених до набрання чинності Законом України "Про оренду державного та комунального майна", в частині зміни цільового призначення орендованого майна.
Зміна цільового призначення за договором оренди може відбуватися лише в межах зазначеного переліку. Поточне цільове призначення за чинним договором оренди, та нове цільове призначення, мають бути передбачені зазначеним переліком.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 06 квітня 2021 р. за N 447/36069 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Визначено процедуру держреєстрації установок у Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів
Міндовкілля наказом від 03.02.2021 N 75 затвердило Порядок державної реєстрації установок у Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів.
Цей Порядок відповідно до Закону "Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів" визначає процедури державної реєстрації установок у Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів, внесення змін до записів Єдиного реєстру, скасування державної реєстрації установок у Єдиному реєстрі.
Дія Порядку поширюється на операторів установок, на яких провадиться один або більше видів діяльності, які входять до Переліку видів діяльності, викиди парникових газів в результаті провадження яких підлягають моніторингу, звітності та верифікації.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 01 квітня 2021 р. за N 428/36050 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

НКРЕКП постановою від 07.04.2021 N 572 затвердила зміни до Правил постачання природного газу.
Правила доповнено нормами, якими, зокрема, визначено, що постачальник, який постачає або планує постачати природний газ побутовим споживачам, зобов'язаний розмістити на власному вебсайті та пропонувати всім побутовим споживачам базову річну пропозицію строком дії з 01 травня по 30 квітня наступного року, умови якої повинні відповідати обов'язковим умовам, визначеним цими Правилами та типовим договором постачання природного газу побутовим споживачам (далі - обов'язкові умови базової річної пропозиції).
Строк дії базової річної пропозиції не залежить від початку постачання природного газу побутовому споживачу та триває до 30 квітня.
Постачальник не має права протягом періоду дії базової річної пропозиції (з 01 травня по 30 квітня наступного року) збільшувати ціну природного газу, який постачається в рамках базової річної пропозиції.
З 01 травня 2021 року постачання природного газу побутовим споживачам здійснюється на умовах базової річної пропозиції, крім споживачів, постачання яким здійснюється за фіксованою ціною на річний період (12 місяців), який продовжується після 01 травня 2021 року (постачання природного газу таким споживачам здійснюється на умовах базової річної пропозиції з дати закінчення зазначеного періоду). Зміна побутовим споживачем умов постачання на іншу комерційну пропозицію постачальника здійснюється у порядку, визначеному цими Правилами.
У разі зміни споживачем базової річної пропозиції постачальника на іншу комерційну пропозицію цього постачальника або зміни постачальника протягом строку дії однієї базової річної пропозиції (з 01 травня по 30 квітня) такий постачальник (у випадку зміни постачальника - попередній постачальник) має право відмовити повторно постачати споживачу природний газ у рамках базової річної пропозиції в поточному році (з 01 травня по 30 квітня).
Якщо постачальник природного газу не здійснював постачання природного газу побутовим споживачам станом на 01 травня, для здійснення постачання побутовим споживачам постачальник зобов'язаний на своєму вебсайті опублікувати інформацію про базову річну пропозицію до 25 числа місяця, що передує місяцю початку постачання побутовим споживачам.
Крім базової річної пропозиції, постачальник має право пропонувати інші комерційні пропозиції, умови яких можуть відрізнятися від ціни та обов'язкових умов базової річної пропозиції.
Постачальник зобов'язаний розміщувати на власному вебсайті діючі умови базової річної пропозиції та всіх інших комерційних пропозицій, у тому числі які відрізняються від обов'язкових умов базової річної пропозиції. Така інформація повинна бути доступною на вебсайті постачальника на постійній основі.
Постачальник зобов'язаний зберігати на своєму вебсайті протягом 3 років з моменту зупинення дії базової річної пропозиції та/або інших комерційних пропозицій інформацію про умови таких пропозицій.
Постачальник має право змінити умови будь-якої комерційної пропозиції (крім обов'язкових умов базової річної пропозиції). При цьому він зобов'язаний повідомити споживача про це не пізніше ніж за один місяць до введення в дію зазначених змін, вказавши дату, з якої мають почати застосовуватися зміни, та суть змін. Не вважається зміною умов комерційної пропозиції зміна ціни на природний газ, яка оприлюднюється у строки, визначені цими Правилами.
Постачальник має право припинити дію будь-якої комерційної пропозиції (крім базової річної пропозиції). При цьому він зобов'язаний повідомити споживача про це не пізніше ніж за один місяць, вказавши дату, з якої має припинити дію комерційна пропозиція, та комерційну пропозицію, умови якої почнуть застосовуватися до споживача, якщо він не змінить постачальника до припинення дії комерційної пропозиції або не обере іншу пропозицію.
Постачальник повинен зазначати зміни умов комерційної пропозиції, принаймні в особистому кабінеті (за наявності) та в платіжному документі споживача, з урахуванням вищезазначених строків, шрифтом такого самого розміру та формату, яким зазначається сума для оплати за спожитий природний газ.
Також затверджено зміни до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам.
Постанова набирає чинності з 1 травня 2021 року.
Установлено, що постачальники природного газу, що здійснюють або мають намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам з 01 травня 2021 року, зобов'язані до 25 квітня 2021 року оприлюднити на власних вебсайтах ціну на природний газ, який постачатиметься в рамках базової річної пропозиції, та іншу інформацію про базову річну пропозицію. Ця норма набрала чинності 8 квітня 2021 року у зв'язку з оприлюдненням постанови на офіційному веб-сайті НКРЕКП від 07.04.2021 р.


НКРЕКП затвердила форму Звіту про діяльність постачальника природного газу з постачання природного газу побутовим споживачам
НКРЕКП постановою від 07.04.2021 N 571 затвердила зміни до своєї постанови від 07.07.2016 N 1234 "Про затвердження форм звітності НКРЕКП щодо здійснення моніторингу на ринку природного газу та інструкцій щодо їх заповнення".
Передбачено затвердження форми звітності N 5а-НКРЕКП-газ-моніторинг (місячна) "Звіт про діяльність постачальника природного газу з постачання природного газу побутовим споживачам" та Інструкції щодо її заповнення.
Постанова набрала чинності 8 квітня 2021 року у зв'язку з її оприлюдненням на офіційному веб-сайті НКРЕКП від 07.04.2021 р.

Суб'єктам аудиторської діяльності продовжили на 2021 рік сплату зменшеного розміру внеску на користь контролюючого органу
Кабмін продовжив на 2021 рік дію зменшеного розміру внеску, що сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю. Відповідні зміни вносяться постановою від 07.04.2021 N 311 до постанови від 10.04.2019 N 313 "Про розмір внеску, що сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю".
Так, у 2021 році розмір внеску, визначеного в абз. 1 постанови N 313, становить 0,5 % суми винагороди за договором з надання аудиторських послуг з обов'язкового аудиту підприємствам, що становлять суспільний інтерес.
Відповідно до абз. 1 постанови N 313 розмір внеску, який сплачується суб'єктами аудиторської діяльності на користь Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, становить (без урахування ПДВ) 1 % суми винагороди за договором з надання аудиторських послуг з обов'язкового аудиту підприємствам, що становлять суспільний інтерес (у визначенні Закону "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні").

Затверджено Порядок інформаційного обміну щодо реєстрації фінансового гаранта, її призупинення, поновлення, анулювання
Мінфін наказом від 09.02.2021 N 69 затвердив Порядок інформаційного обміну щодо реєстрації фінансового гаранта, її призупинення, поновлення, анулювання, іншої інформації, необхідної для здійснення нагляду та контролю за виконанням фінансовим гарантом умов надання статусу фінансового гаранта.
Цей Порядок розроблено відповідно до ч. 9 ст. 29 Закону "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи" з метою визначення механізму обміну інформацією між Держмитслужбою та Нацбанком для цілей проведення оцінки відповідності фінансових установ умовам, визначеним ст. 29 Закону, реєстрації фінансового гаранта, її призупинення, поновлення та анулювання, обміну іншою інформацією, необхідною для здійснення нагляду та контролю за виконанням фінансовим гарантом умов надання статусу фінансового гаранта.
Для реєстрації фінансового гаранта фінансова установа подає до Держмитслужби заяву про реєстрацію фінансового гаранта за формою згідно з додатком 1 до Порядку одним із таких способів:
у паперовій формі наочно або поштовим відправленням з описом вкладення;
в електронній формі за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем із дотриманням вимог законодавства у сферах електронного документообігу, електронних довірчих послуг та захисту інформації.
Заява про реєстрацію фінансового гаранта складається державною мовою та підписується керівником фінансової установи або іншою уповноваженою на це особою.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 05 квітня 2021 р. за N 444/36066 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Затверджено примірний договір купівлі-продажу держмайна
Фонд державного майна наказом від 08.02.2021 N 149 затвердив примірний договір купівлі-продажу державного майна (у тому числі частки, яка належить державі у праві спільної часткової власності).
Примірний договір затверджено відповідно до п. 31 Порядку відчуження об'єктів державної власності.

Уряд дозволив торгівлю садивним матеріалом та роботу хімчисток у "червоних" зоназ карантину
Кабмін дозволив на території регіонів, на яких установлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки, торгівлю садивним матеріалом та надання послуг з прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів.
Про це йдеться у постанові Кабміну від 07.04.2021 N 310, якою вносяться зміни до постанови від 09.12.2020 N 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".


АВК-5 купить от производителя:

Лицензия АВК-5 за 1 час: копия на e-mail, оригинал почтой.
АВК-5 на 2 ПК =9150 грн. с обновлением (1 год)
АВК-5 на 1 ПК =3294 грн.(дополнительное рабочее место)
обновление АВК-5 второй год =4500 грн.
Сборник ДБН, ДСТУ "Зодчий" в дополнение к "АВК-5"
Подробнее про АВК-5....