Ліцензійний кошторисний комплекс

«АВК-5» ред. 3.8.3.  9150 грн. з ПДВ (локальна)

«АС-4 ПИР»  3984 грн. з ПДВ (локальна)

«Експерт-Кошторис»  від 2400 грн. (Windows, Linux, MacOS)

(локальна, мережева, на флешці).

Безкоштовно встановлення, навчання, оновлення, консультації.

(050)330-54-00    (068)201-77-62    (093)902-93-85

 

Нове в АВК-5 редакції 3.8.3 в порівнянні з редакцією 3.8.2

У програмному комплексі АВК-5 редакції 3.8.3 передбачено:

  1. У зв’язку з продовженням військового стану до 18 серпня 2023 року прийняті наступні значення середньомісячної тривалості робочого часу:
  2. Враховані усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин та механізмів станом на 20.05.2023 р.
  3. Реалізована перша черга механізму по автоматизації процесу класифікації робіт. А саме:
     В підсистемі «Інші функції» в розділі «Класифікатори» організований новий підпункт «Класифікатори видів робіт». Тут можна створювати та зберігати власні Класифікатори, згідно з якими буде виконуватися класифікація робіт у будовах. У якості інсталяційного запропонований Класифікатор, утворений на базі частини даних Розділу 8 міжнародної системи вимірювання CESMM4, розробленої Інститутом інженерів-будівельників (The Institution of Civil Engineers (ICE)). Детальний опис роботи з «Переліком класифікаторів виду робіт» наведений у документі «Класифікатори видів робіт» у розділі «Довідка».
    3.2 Створений новий тип рядка локального кошторису – заголовок виду робіт (ЗВР), який заноситься Користувачем із Класифікатору видів робіт. Призначення цього рядка – розподіл звичайних позицій локального кошторису на види робіт. Детальний опис розподілу на види робіт, формування вартісних показників по видам робіт та оформлення відповідних вихідних документів наведено у документі «Класифікація робіт» у розділі «Довідка».
  4. При редагуванні ціни матеріалу в полях «транспортні витрати» та «заготівельно-складські витрати» додана можливість задавати значення виразом.
  5. В Ознаки друку на рівні будови додана ознака «Друк одиниць виміру без скорочень». Ця ознака визначає формат відображення одиниці виміру при оформленні вихідного документу «Локальний кошторис».
  6. Виправлені помилки в стандартній НДІ.