Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: Описание: http://www.cct.com.ua/images/avk-5.jpgЛицензионный сметный комплекс

«АВК-5» ред. 3.9.1.  12000 грн. с НДС на 2 ПК (локальная)

«АС-4 ПИР»  3984 грн. с НДС на 1 ПК (локальная)

«Эксперт-Смета»  от 2400 грн. (Windows, Linux, MacOS)

(локальная, сетевая, на флэшке).

Бесплатно установка, обучение, обновление, консультации, обслуживание.

(050)330-54-00    (068)201-77-62    (093)902-93-85

 

 

Нове в АВК-5 редакції 3.9.1 в порівнянні з редакцією 3.9.0

1.     Внаслідок продовження воєнного стану, змінені значення середньомісячної тривалості робочого часу на 2024 рік:

 

2.     Враховані Усереднені показники вартості експлуатації дорожніх машин і механізмів станом на 20.05.2024 р.

 

3.     Значення відпускних цін для матеріалів та устаткування виведені станом на 01.01.2024 р. з урахування індексів цін виробників промислової продукції  за 2022 та 2023 роки (оприлюднені в розділі «Економічна діяльність» на сайті Державної служби статистики).

Примітка: Звертаємо увагу, що зазначені ціни запропоновані у якості орієнтиру і мають бути уточнені в процесі складання кошторисної документації у відповідності до чинних нормативних вимог за результатами проведеного аналізу.

 

4.     Надана можливість змінювати знак для значень кількості виділеної групи позицій в локальному кошторисі. Відповідний пункт меню доданий в «Параметри» екранного локального кошторису.

 

5.     Надана можливість формування вихідного документу «Структура укрупнених показників вартості» з використанням класифікатору видів робіт у розгорнутому вигляді. Відповідний пункт доданий в Ознаки будови на вкладці «договірна ціна». Якщо ця ознака актуалізована, то в «Структурі» друкуються складові не тільки укрупненого показника вартості рядка ЗВР, а і підпорядкованих до нього позицій.

 

6.     При копіюванні будови в списку будов додана можливість редагувати найменування та Примітку для будови-копії.

 

7.     В екрані локального кошторису рядок типу «розділ» (крім будов С) доповнений позначкою «книжка». Колір та спосіб представлення цієї позначки залежить від наповнення та згорнутості/розгорнутості розділу. Якщо у розділі є ціноутворюючі позиції, то колір книжки жовтий. Якщо в розділі ціноутворюючі позиції відсутні – то білий.

 

8.     Реалізована можливість виведення позицій локального кошторису у текстовий файл. Виведення відбувається з урахуванням структури та набору реквізитів рядків текстового файлу для уведення в локальний кошторис. Більш детальний опис цього сервісу наданий в оновленому документі «Уведення/виведення рядків локального кошторису в текстовий файл», що знаходиться у розділі Довідка.

 

9.     Виправлені помилки попередньої редакції.