Графік виконання будівельних робіт на підставі даних Кошторису

"Календарне Планування" (2400 грн)

Календарне планування в управлінні проектами - це ключовий і важливий процес, результатом якого є затверджений керівництвом компанії календарний план проекту (часто його називають ще планом-графіком, календарним графіком, планом управління проектом). Мета календарного планування - отримати точний і повний розклад проекту з урахуванням робіт, їх тривалість, кількість необхідних ресурсів - ці данні служить основою для виконання проекту.

Календарне планування включає в себе:
визначення послідовності робіт і побудова мережевого графіка;
планування термінів, тривалостей і логічних зв'язків робіт і побудова діаграми Ганта;
визначення потреби в ресурсах (люди, машини і механізми, матеріали і т.д.) і складання ресурсного плану проекту;
розрахунок витрат і трудовитрат за проектом.

Призначення програмного комплексу
Програма «Календарне планування» це система для автоматизації планово-проектних робіт та обліку їх фактичного виконання на основі будівельних кошторисів, розроблених у програмному комплексі «Експерт Кошторис».

Програма «Календарне планування» призначена для:
- Повної автоматизації процесу складання планів-графіків по діаграмі Ганта.
- Отримання всієї необхідної інформації для своєчасного надання ресурсів на об'єкт (графік зайнятості робітників, графік витрати ресурсів, відомість потреби расурсів, відомість фактів).
- Якісного та своєчасного контролю процесу будівництва.
- Обміну інформацією про виконання робіт з програмним комплексом «Експерт-Кошторис» для формування акту КБ-2в, також обмін з іншими кошторисними програмами, які підтримують формат ІБД-5, такі як АВК, ІВК, СТС, АКР, XXI вік, Смета-Лідер, Тендер Контракт на ін.

Програмний комплекс «Календарне Планування» Програмний комплекс «Календарне Планування» Програмний комплекс «Календарне Планування» Програмний комплекс «Календарне Планування» Програмний комплекс «Календарне Планування» скріншот графіків у програмі «Календарне Планування»

Програмний комплекс «Календарне Планування» скріншот графіків у програмі «Календарне Планування»