Для отримання рахунку на оплату надішліть заявку
на e-mail: cct.com.ua@gmail.com,
або SMS чи в Telegram на один з номерів
(050)330-54-00, (093)902-93-85, (068)201-77-62,
та вкажіть:
назву замовника (платника),
назву програмного продукту, який бажаєте придбати,
ваш номер телефону
та e-mail замовника.

ExpertCAD - аналог САПР AutoCAD, САПР БудКАД

(розроблено в Україні). Вартість 6300 грн. (на 1 ПК)

В поставку входить повна версія ПЗ для проектування та розрахунку структурованих кабельних мереж (ОПС, СКС, Відеоспостереження, Електрика) Вартість: 6 300 грн. ліцензія на 12 місяців.

Про програму ExpertCAD - український аналог САПР AutoCAD

Навчання по роботі з програмним комплексом «Expert CAD» відбувається телефоном або за допомогою ON-Line презентації, після якого Ви самі зможете скласти свій перший проект. Тому Вам не потрібно проходити курси навчання складання проектів для роботи з програмним комплексом «Expert CAD».

«Expert CAD» включає:

Графічну САПР оболонку
Повний функціонал для проектування вихідних архітектурних, геодезичних та інших схем. Підготовлений заздалегідь план можна імпортувати через стандартні векторні файли обміну (*.dxf, *.wmf, та інших.) і використовуючи растровий (сканований файл).

Інтелектуальну підсистему проектування СКС
Проектування СКС будь-якого виду на вихідному плані. Розташування робочих місць та шаф (точкових елементів), прокладання трас та кабелів (в т.ч. автотрасування), укладання коробів, розподіл підключень, формування міжповерхових переходів та переходів між будинками. Підсистема компонування шаф дозволяє у візуальному режимі проектувати розподільні шафи.

Базу даних стандартних виробів відомих виробників
Надає можливість знаходити, компонувати та розставляти складальні вузли на робочому плані. Закладена в основі інформація включає великі технічні дані та ціни.

Менеджер проекту – деревоподібну ієрархію розробленої СКС
Надає можливість навігації та коригування готової Структурованої Кабельної Системи. Дозволяє формувати проекти з будь-якою кількістю рівнів вкладеності. Включає підсистему конфігуратор підключень для контролю та зміни підключень, сформованих у проекті.

Модуль випуску розрахункових документів
Включає випуск графічної документації (плани та креслення), та текстових розрахункових документів (відомості, специфікації, журнали та ін.)

Результати розробки СКС-проектів:

Архітектурний план(и) із розміщенням усіх спроектованих елементів.
Специфікацію СКС
кабельний журнал
Розширений кабельний журнал
Відомість ресурсів
Відомість норм
Відомість кабелів
Відомість кабельних каналів
Відомість з’єднань за невідповідними виробниками
Відомість з’єднань за невідповідними кольорами
Система також має можливість отримання результуючих документів кількома мовами: спочатку буде закладено російську, українську, англійську. Отримана документація відповідає стандартам: ГОСТ (СНД); ISO, CD (Міжнародний); TIA (американський); EN, prEN (Європейський).

Функціональні можливості

Автоматизуйте проектування структурованих кабельних систем за допомогою унікальної системи автоматизації проектування «Expert CAD»

Expert CAD дозволяє в повному обсязі автоматизувати всі етапи проектування СКС як цілісної системи. Надасть допомогу у коректному застосуванні обладнання та технології відомих виробників. У кілька разів збільшить швидкість розробки проектів, а зміни до чинного проекту можуть бути внесені миттєво з перерахунком усіх результатів. Всю роботу, яку Ви раніше робили вручну: пояснювальні записки, специфікації, кабельні журнали, відомості ресурсів, відомості норм (робіт), креслення шаф, креслення схем будівель, відомості кабелів та кабельних каналів система формує автоматично!

Всередині Expert CAD

Налаштування параметрів
Система допомоги
Зручне проектування
Вихідний архітектурний план
Менеджер проектів
Нормативна база
Довідники
Майстри (Wizards)
Автоматичні креслення та схеми
Звітність

Autocad 2024 версія.

В мінімальну поставку 2D входить:
Примірник ПЗ Autocad LT 2024 Commercial New Single-user ELD Annual Subscription -
Вартість: 23 152 грн. ліцензія на 12 місяців.