ПК «Експерт-Кошторис ПВР» аналог "АС-4 ПИР"

Ліцензійний комплекс «Експерт-Кошторис ПВР» від виробника

alt

ПРО ПРОГРАМУ «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР»

Програмний комплекс «Експерт-Кошторис ПВР» - це вдосконалений аналог "АС-4 ПІР", призначений для автоматизації складання кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи.

Стоимость ПК «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР»:

3900 грн. локальна на 1 ПК + оновлення (1 рік)

5100 грн. мережева версія (3 ПК)

2400 грн. додаткове локальне робоче місце

1900 грн. додаткове мережеве робоче місце

Відео-презентація програмного комплексу для автоматизації розробки кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР»

На додаток до «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» Мінрегіон рекомендує оновлену комп'ютерну базу ДБН, ДСТУ "Зодчий"

Крім кошторисів на проектні роботи за формою 2-П, у програмному комплексі «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» допускається можливість складання кошторису за фактично витраченими людино-днями, із зазначенням спеціальності та кваліфікації працюючого (форма 3-П). Для складання цієї форми розроблено гнучкий режим, який дозволить Вам не тільки скористатися базовими спеціальностями та кваліфікаціями, а й додати свої. Під час складання кошторису за формою 3-П, Ви можете вказати реальну заробітну плату Ваших фахівців. Форма 3-П може бути розрахована двома методами: від основної заробітної плати та від показників кошторисної вартості. Реалізовано метод розрахунку вартості проектних робіт від вартості БМР, розрахунок витрат на відрядження та розрахунок договірної ціни.

Програмний комплекс має вбудовану систему автоматичного отримання документів російською або українською мовами, незалежно від мови, якою набиралися документи.

«ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» постійно змінюється та доповнюється. Розробник дбає про користувачів, здійснює постійне впровадження змін, що вносяться Держбудом щодо складу нормативної бази та методик розрахунку. Крім методичних змін, до програмного комплексу впроваджуються й інші вдосконалення, а також більшість побажань клієнтів. Робота над програмним комплексом не припиняється, у Розробника не вичерпуються новаторські ідеї, і відповідно до цього, програма постійно змінюється на краще. Кожен новий клієнт розцінюється як партнер. Досвідчені консультанти завжди готові прийти на допомогу з питань освоєння та роботи з програмою.

Навчання по роботі з програмним комплексом «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» відбувається за телефоном або за допомогою ON-Line презентації, після якого Ви самі зможете скласти свій перший кошторис. Тому Вам не потрібно проходити курси з навчання складання кошторисів для роботи з програмним комплексом «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР».

Проектно-кошторисна документація – програма «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР».

Проектно-кошторисна документація - нормативно встановлений список документів, у якому обґрунтовується доцільність та реалізація проекту, розкривається сутність проекту, що дозволяє втілити його в життя. Проектно-кошторисна документація складається на підставі інших розділів проектної документації з метою розрахунку вартості всіх робіт, що виконуються. Під час розробки проектно-кошторисної документації слід керуватися нормативними документами з будівництва, затвердженими Держбудом та іншими органами.

Кошторисна документація повинна включати:

Пояснювальну записку.
Локальні кошторисні розрахунки.
Кошторис на проектні роботи.
Відомість кошторисної вартості будівництва об'єктів, що входять до пускового комплексу.
Зведення кошторисних розрахунків.

Проектно-вишукувальні роботи (ПІР) – це комплекс робіт з проведення інженерних досліджень, розробка техніко-економічних обґрунтувань будівництва, підготовка проектів, робочої документації, складання кошторисів. Такі роботи є комплексом економічних і технічних досліджень району, в якому проводитиметься будівництво.

Ми пропонуємо вам просте вирішення складних будівельних проблем – програму «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР». Ця програма призначена для автоматизації складання документації та розрахунку кошторисної документації на проектно-вишукувальні роботи.

Переваги програми «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР»:

Максимальний результат за мінімальну кількість операцій.
Проста установка та абсолютно легке сприйняття програми.
Зручний інтерфейс.
Можливість перемикання мов інтерфейсу.
Швидкий розрахунок кошторисів та підсумкових сум.
Автоматичне створення нового будівництва, об'єктного та локального кошторису.
Швидке формування звітних документів .
Повна сумісність із програмою «Експерт-Кошторис».
Формування та отримання документів російською та українською мовами.
Швидкий пошук ресурсів та норм по шифру та найменуванню.
Оптимальна ціна та відмінні результати.

Щодо простоти та зручності даної програми, можна сказати лише одне, що програма «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» пропонує вам абсолютно новий професійний рівень роботи. Унікальний досвід компанії-розробника «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» у галузі розробки програмного забезпечення втілений у кожному продукті компанії. Програма «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» не стала винятком. Програма оснащена зручним інтерфейсом, що дозволить вам вести одночасну роботу з проектами та нормативною базою. Програма «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» сертифікована Міністерством регіонального розвитку та будівництва України.

Завдяки такому списку документів ви відчутно скоротите свої турботи щодо складання нормативно-проектного кошторису. Збірник цін на проектні роботи та їх нормативні бази надає можливість швидкого та ефективного формування звітності. Скористайтеся цією можливістю, програма «ЕКСЕРТ-КОШТОРИС ПВР» - це унікальний помічник у розрахункових питаннях.