Кошторисний комплекс АВК-5 (12000 грн) Ред. 3.9.1. /ліцензія/

alt

АВК-5 купити від виробника:
Ліцензія АВК5 за 1 годину: копія на e-mail, оригінал поштою.
12000 грн. АВК-5 на 2 ПК + оновлення (1 рік)
4200 грн. АВК-5 на 1 ПК (додаткове робоче місце)
4500 грн. оновлення, другий рік

Збірник ДБН, ДСТУ "Зодчий" Держбуд України рекомендує в додаток до "АВК-5"
Детальніше...

Внесено зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період
Кабмін постановою від 09.07.2024 N 807 вніс зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Зокрема, уточнено, що повістка формується за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів або бланк повістки заповнюється представником районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу. Керівник районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу накладає на повістку кваліфікований електронний підпис або особисто підписує повістку та скріплює гербовою печаткою. У разі формування повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів керівник районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу накладає на повістку кваліфікований електронний підпис у день її формування. Реєстраційний номер повістки фіксується в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Повістки, сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, після накладення керівником районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу кваліфікованого електронного підпису можуть: централізовано друкуватися разом з описом вкладення і надсилатися військовозобов'язаним та резервістам засобами поштового зв'язку рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення; вручатися військовозобов'язаним та резервістам під час оповіщення.

Схвалено Методичні рекомендації з правил інклюзивного надання фінпослуг в установах України
Нацбанк рішенням від 05.07.2024 N 240-рш схвалив Методичні рекомендації з правил інклюзивного надання фінансових послуг в установах України. Ці Методичні рекомендації можуть застосовуватися під час: - розроблення внутрішніх документів надавача фінансових (банківських), супровідних та інших послуг, який відповідно до законодавства України має право надавати такі послуги (далі - установа), щодо: процедур встановлення ділових відносин зі споживачем із числа людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення; правил надання фінансових послуг людям з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення; - забезпечення інформаційно-технологічної доступності послуг, продуктів, вебсайтів і приміщень установи, в яких здійснюється надання споживачам фінансових послуг, з урахуванням доступності їх використання маломобільними групами населення, включаючи людей з інвалідністю, та дотриманням Державного стандарту з цифрової доступності. Рішення набрало чинності 6 липня 2024 року.

Збільшено граничні строки розрахунків за операціями з експорту окремих видів агропродукції
Нацбанк постановою від 09.07.2024 N 84 вніс зміни до своєї постанови від 14.05.2019 N 67 "Про встановлення винятків та (або) особливостей запровадження граничних строків розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів і внесення змін до деяких нормативно-правових актів". Відповідно до змін граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, визначені в п. 21 розд. II Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті та в п. 142 постанови Нацбанку від 24.02.2022 N 18 "Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану", не поширюються також на товари військового та подвійного використання і обладнання, які імпортуються виконавцями державних контрактів з оборонних закупівель або із створення та/або розширення виробничих потужностей для виготовлення товарів оборонного призначення, для виконання таких контрактів із державними замовниками за умови, що такі виконавці державних контрактів включені до електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів). Крім цього, з 90 до 120 календарних днів збільшено граничні строки розрахунків за операціями з експорту товарів, що класифікуються за кодами згідно з УКТ ЗЕД: 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1201, 1205, 1206 00, 1507, 1512, 1514, 2306. Новий граничний строк розрахунків застосовується до операцій, здійснених з 12 липня 2024 року. Постанова набрала чинності 11 липня 2024 року.

З 11 липня пом'якшено низку валютних обмежень
Нацбанк постановою від 09.07.2024 N 83 вніс зміни до своєї постанови від 24.02.2022 N 18 "Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану". Серед іншого передбачено уточнення та доповнення переліку винятків із заборони здійснення уповноваженими установами торгівлі валютними цінностями (уключаючи операції за дорученням клієнтів). Так, згідно зі змінами зазначена заборона не поширюється, зокрема, на здійснення: - продажу іноземної валюти: клієнтами - фізичними та юридичними особами в безготівковій формі банкам; клієнтами - фізособами в готівковій формі уповноваженим установам за готівкові кошти; клієнтами - фізособами в готівковій формі уповноваженим установам за безготівкові кошти в гривні в обсязі, що не перевищує в еквіваленті 100000 грн на день (без урахування комісії банку) з подальшим їх зарахуванням на власні поточні рахунки в національній валюті цього клієнта - фізособи; - купівлі клієнтами - фізособами іноземної валюти в готівковій формі: за готівкові кошти в гривні; за безготівкові кошти в гривні з власного поточного рахунку в національній валюті цього клієнта - фізичної особи в обсязі, що не перевищує в еквіваленті 100000 грн на день (без урахування комісії банку); - купівлі іноземної валюти з метою поповнення рахунку клієнта-резидента, відкритого ним у банку виключно для цілей виконання умов кредитного договору / договору позики, укладеного між цим резидентом як позичальником та МФО, щодо збереження на такому рахунку певної суми коштів в іноземній валюті, що передбачена умовами такого кредитного договору / договору позики, та на суму, яка визначається відповідно до зазначеної умови кредитного договору / договору позики. Кошти в іноземній валюті, які куплені відповідно до цього положення, можуть бути використані клієнтом-резидентом виключно для виконання зобов'язань клієнта-резидента за відповідним кредитним договором / договором позики з МФО. Крім цього, розширено перелік винятків із заборони здійснення уповноваженими установами транскордонного переказу валютних цінностей з України / переказу коштів на кореспондентські рахунки банків-нерезидентів у гривнях / іноземній валюті, відкриті в банках-резидентах, уключаючи перекази, що здійснюються за дорученням клієнтів. Постанова набрала чинності 11 липня 2024 року.


Нові ДБН, ДСТУ в ІПС "Зодчий"

alt

Документ для ознайомлення:

Кошторисні норми України. Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Збірник 5. Перегородки