Кошторисний комплекс АВК-5 (12000 грн) ред. 3.9.2. /ліцензія/

alt

АВК-5 купити від виробника:
Ліцензія АВК5 за 1 годину: копія на e-mail, оригінал поштою.
12000 грн. АВК-5 на 2 ПК + оновлення (1 рік)
4200 грн. АВК-5 на 1 ПК (додаткове робоче місце)
4500 грн. оновлення, другий рік

Збірник ДБН, ДСТУ "Зодчий" Держбуд України рекомендує в додаток до "АВК-5"
Детальніше...

Затверджено граничний розмір, структуру та порядок застосування страхових тарифів для страхування майбутнього врожаю цукрового буряку з держпідтримкою від с/г страхових ризиків
Кабмін постановою від 25.10.2024 N 1228 затвердив: граничний розмір страхових тарифів для страхування майбутнього врожаю цукрового буряку з державною підтримкою від сільськогосподарських страхових ризиків; структуру та порядок застосування страхових тарифів для страхування майбутнього врожаю цукрового буряку з державною підтримкою від сільськогосподарських страхових ризиків. Структура страхового тарифу (брутто-тариф) складається із: нетто-тарифу (нетто-ставка), що включає оцінку страхового ризику, який приймається на страхування за договором страхування майбутнього врожаю цукрового буряку з державною підтримкою від сільськогосподарських страхових ризиків та призначений для формування технічних резервів; навантаження, що включає витрати страховика, пов'язані з укладенням та виконанням договору страхування. Максимальна частка витрат страховика, пов'язаних безпосередньо з укладенням і виконанням умов договорів страхування, становить 30 % розміру страхового тарифу. Страховий тариф є однаковим для всіх ділянок страхувальника із посівами цукрового буряку в межах однієї області або Автономної Республіки Крим. Розмір страхового тарифу визначається за згодою страховика та страхувальника у договорі страхування та не повинен перевищувати граничного розміру страхового тарифу.

Затверджено нове Положення про національний екранний час та його використання суб'єктами кінематографії
Кабмін постановою від 25.10.2024 N 1227 затвердив Положення про національний екранний час та його використання суб'єктами кінематографії. Це Положення визначає умови використання демонстраторами фільмів, які не є суб'єктами у сфері аудіовізуальних медіа, національного екранного часу відповідно до квоти, встановленої ст. 152 Закону "Про кінематографію". Квота визначається тривалістю демонстрування національних фільмів, інших фільмів, вироблених суб'єктами кінематографії України, і творів національної кінематографічної спадщини, щодо загального щомісячного часу демонстрування фільмів. Демонстратори фільмів, які не є суб'єктами у сфері аудіовізуальних медіа, здійснюють демонстрування фільмів відповідно до Положення про Державний реєстр фільмів. Демонстратори фільмів, які не є суб'єктами у сфері аудіовізуальних медіа, незалежно від форми власності та організаційно-правової форми господарювання складають звітність про використання національного екранного часу за формою, затвердженою наказом Держкіно, та подають її місцевим органам управління кінематографії щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Визначено механізм розрахунку частки неотриманих грошових коштів за операціями з експорту окремих видів товарів
Кабмін постановою від 25.10.2024 N 1216 затвердив Порядок розрахунку частки неотриманих грошових коштів за операціями з експорту окремих видів товарів та визначення переліку платників податків, які відповідають вимогам підпункту "а" підпункту 97.2 пункту 97 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України. Цей Порядок визначає механізм розрахунку частки неотриманих грошових коштів за операціями з експорту окремих видів товарів, що класифікуються за кодами 0409 00 00 00, 0802 31 00 00, 0802 32 00 00, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1201, 1205, 1206 00, 1507, 1512, 1514, 2306 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, визначених відповідно до ч. 2 ст. 192 Закону "Про зовнішньоекономічну діяльність" та перелік платників податків, які відповідають вимогам пп. "а" пп. 97.2 п. 97 підрозд. 2 розд. XX "Перехідні положення" Податкового кодексу, на період дії режиму експортного забезпечення. Уповноваженими органами з реалізації цього Порядку є ДПС, Нацбанк та Держмитслужба. Дія Порядку поширюється на суб'єктів господарської діяльності, які є платниками ПДВ та здійснюють операції з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів, що зазначені вище. Платники податків, у яких на 1 число звітного (податкового) місяця частка неотриманих грошових коштів за операціями з експорту окремих видів товарів, визначена у п. 6 Порядку, не перевищує 20 %, підлягають включенню до переліку платників податку, операції яких з вивезення за межі митної території України у митному режимі експорту окремих видів товарів оподатковуються протягом такого звітного (податкового) місяця із застосуванням ставки, визначеної пп. "б" п. 193.1 ст. 193 Кодексу. Постанова набирає чинності з 1 листопада 2024 року.


Нові ДБН, ДСТУ в ІПС "Зодчий"

alt

Документ для ознайомлення:

Кошторисні норми України. Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Збірник 5. Перегородки