Кошторисний комплекс АВК-5 (12000 грн) ред. 3.9.2. /ліцензія/

alt

АВК-5 купити від виробника:
Ліцензія АВК5 за 1 годину: копія на e-mail, оригінал поштою.
12000 грн. АВК-5 на 2 ПК + оновлення (1 рік)
4200 грн. АВК-5 на 1 ПК (додаткове робоче місце)
4500 грн. оновлення, другий рік

Збірник ДБН, ДСТУ "Зодчий" Держбуд України рекомендує в додаток до "АВК-5"
Детальніше...


Затверджено роз'яснення щодо оформлення ордера на надання правничої допомоги
РАУ рішенням від 20.09.2024 N 56 затвердила роз'яснення щодо оформлення ордера на надання правничої допомоги. Роз'яснено, що чинне Положення про ордер на надання правничої допомоги не забороняє внесення в якості реквізитів особи, на надання правничої допомоги якої видається ордер, РНОКПП фізособи чи ФОП та ЄДРПОУ юрособи у графі прізвище, ім'я, по батькові або найменування особи, якій надається правнича допомога.

РАУ надала роз'яснення щодо розгляду кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури регіону скарги після скасування судом рішення КДКА
РАУ роз'яснила, що кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури регіону продовжує розглядати дисциплінарну скаргу після скасування судом рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону по суті дисциплінарної справи, якщо рішення про порушення дисциплінарної справи стосовно адвоката є діючим. Відповідне роз'яснення міститься у рішенні РАУ від 20.09.2024 N 51.

Порядок реєстрації учасників оптового енергетичного ринку удосконалено
НКРЕКП постановою від 09.10.2024 N 1709 внесла зміни до Порядку реєстрації учасників оптового енергетичного ринку. Дію Порядку поширено на осіб, що здійснюють операції з оптовими енергетичними продуктами без утворення юрособи відповідно до договору про спільну діяльність або договору простого товариства. Також визначено, що пряма або опосередкована участь держави в юрособах - учасниках оптового енергетичного ринку не є підставою для визнання їх пов'язаними учасниками. Такі учасники можуть бути визнані пов'язаними з інших підстав, передбачених Податковим кодексом. Крім цього, Порядок доповнено положенням, відповідно до якого особи, які мають намір зареєструватися як учасники оптового енергетичного ринку та особи, зареєстровані як учасники оптового енергетичного ринку, зобов'язані узгодити з іншими особами позицію щодо їх пов'язаності до подачі НКРЕКП реєстраційної форми (оновленої реєстраційної форми). Водночас реєстраційну форму викладено у новій редакції. Постанова набрала чинності 11 жовтня 2024 року.

Затверджено Положення про єдину державну систему електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, "Єдиний електронний квиток"
Кабмін постановою від 20.09.2024 N 1153 затвердив Положення про єдину державну систему електронного обліку квитків, реалізованих кінотеатрами, "Єдиний електронний квиток". Метою функціонування системи є забезпечення автоматичного створення, перегляду, збирання, накопичення, обробки, використання, зберігання, захисту, обліку та надання інформації про результати платної демонстрації фільмів кінотеатрами. Користувачі системи повинні забезпечити неухильне дотримання та виконання вимог Положення. Суб'єктам кінематографії, що здійснюють демонстрацію фільмів (кінотеатрам), рекомендовано: протягом року з моменту початку функціонування системи здійснити підключення та реєстрацію у системі; поінформувати у місячний строк Держкіно про підключення до системи.

Визначено механізм фото- та відеофіксації перевірок у сфері забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією
Кабмін постановою від 11.10.2024 N 1157 затвердив Порядок фіксації заходів державного нагляду (контролю) у сфері забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією чи окремих дій технічними приладами і засобами, що мають функції фото- та/або відеозйомки, аудіо- та/або відеозапису. Цей Порядок визначає механізм фіксації заходів державного нагляду (контролю) у сфері забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією чи окремих дій, регулює застосування, зберігання, видачу, приймання технічних приладів та засобів, що мають функції фото- та/або відеозйомки, аудіо та/або відеозапису, а також зберігання, експорт та видалення результатів фіксації зазначених заходів державного нагляду (контролю) чи окремих дій.

Зміни до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплоенергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках
НКРЕКП постановою від 09.10.2024 N 1715 затвердила зміни до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках. Змінами передбачено визначення особливостей формування, розрахунку та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ліцензіатами, що здійснюють її виробництво на когенераційних установках з тепловою потужністю кожної такої когенераційної установки не більше 4,3 Гкал/год (крім суб'єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії). Постанова набрала чинності 11 жовтня 2024 року.

Затверджено Методи відбору зразків та лабораторних досліджень (випробувань) для визначення рівнів мікроелементів і забруднюючих речовин у харчових продуктах для цілей держконтролю
Мінагрополітики наказом від 21.09.2024 N 3648 затвердило Методи відбору зразків та лабораторних досліджень (випробувань) для визначення рівнів мікроелементів і забруднюючих речовин у харчових продуктах для цілей державного контролю. Ці Методи встановлюють загальні процедури, за якими відбираються зразки харчових продуктів для лабораторних досліджень (випробувань) на вміст свинцю, кадмію, ртуті, олова (неорганічного), арсену (неорганічного), нікелю, 3-монохлорпропан-1,2-діолу (3-MCDP), 3-MCPD ефірів жирних кислот, гліцидилових ефірів жирних кислот, поліциклічних ароматичних вуглеводнів (ПАВ), перхлоратів та акриламіду. Затверджені Методи є обов'язковими для: державних ветеринарних інспекторів, державних інспекторів компетентного органу; уповноважених лабораторій; операторів ринку з виробництва та/або обігу харчових продуктів. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 03 жовтня 2024 р. за N 1498/42843 та набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування. Зазначимо, що до цього наказу внесено деякі зміни наказом Мінагрополітики від 04.10.2024 N 3830.

Затверджено Гігієнічні вимоги до виробництва та обігу харчових продуктів тваринного походження, що постачаються в невеликих обсягах кінцевим споживачам або локальним закладам роздрібної торгівлі
Мінагрополітики наказом від 17.09.2024 N 3498 затвердило Гігієнічні вимоги до виробництва та обігу харчових продуктів тваринного походження, що постачаються в невеликих обсягах кінцевим споживачам або локальним закладам роздрібної торгівлі. Ці Вимоги поширюються на відносини, пов'язані з виробництвом та обігом харчових продуктів тваринного походження, що постачаються за: прямими поставками виробником невеликих обсягів первинної продукції кінцевим споживачам та/або локальним закладам роздрібної торгівлі, що постачають її безпосередньо кінцевим споживачам; прямими поставками виробником невеликих обсягів м'яса свійської птиці та/або зайцеподібних, забитих в господарстві походження, кінцевим споживачам та/або локальним закладам роздрібної торгівлі, що постачають таке м'ясо безпосередньо кінцевим споживачам; поставками мисливцями та/або користувачами мисливських угідь невеликих обсягів туш диких тварин та/або м'яса диких тварин безпосередньо кінцевим споживачам та/або локальним закладам роздрібної торгівлі, що постачають їх безпосередньо кінцевим споживачам. Вимоги є обов'язковими для: операторів ринку харчових продуктів, що здійснюють поставки / прямі поставки, що зазначені вище; державних ветеринарних інспекторів та спеціалістів ветеринарної медицини, яким відповідно до вимог законодавства про державний контроль надано повноваження щодо здійснення заходів державного контролю на відповідній потужності (господарстві). Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 03 жовтня 2024 р. за N 1485/42830 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Установлено, що: до операторів ринку харчових продуктів, що здійснюють поставки невеликих обсягів живих двостулкових молюсків, Гігієнічні вимоги застосовуються з дня введення в дію наказу Мінагрополітики від 16.05.2024 N 1521 "Про затвердження Вимог до виробництва та обігу живих двостулкових молюсків, живих голкошкірих, живих кишковопорожнинних та живих морських черевоногих, класифікації територій виробництва і територій повторного заселення живих двостулкових молюсків, санітарного обстеження, моніторингу та ведення переліку відповідних територій"; до інших операторів ринку харчових продуктів Гігієнічні вимоги застосовуються відповідно до строків, визначених пп. 3 п. 2 наказу Мінагрополітики від 20.10.2022 N 813 "Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів тваринного походження". Зазначимо, що до наказу N 3498 внесено деякі зміни наказом Мінагрополітики від 04.10.2024 N 3831.

Нові ДБН, ДСТУ в ІПС "Зодчий"

alt

Документ для ознайомлення:

Кошторисні норми України. Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Збірник 5. Перегородки